تولید فیلم هوایی


ایرسا یک موسسه تولید فیلم هوایی است که در شیراز، مستقر است است. ما در فیلمبرداری هوایی با پهپادها تخصص داریم. ما تجهیزات مختلف، کامل و تیمی مجرب از بهترین خلبان هواپیماهای بدون سرنشین، خلبان FPV و تکنسین ها با سوابق ایمنی بی نقصی داریم. ما دارای مجوز خدمات فیلمسازی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین مجوز فعالیت از سازمان هواپیمایی کشوری را داریم و مطابق با قوانین پرواز با پهپاد ها عمل میکنیم.

نگاهی به نمونه کارها و خدمات ما بیندازید؛ ما مدیریت کامل پروژه از جمله: اخذ مجوز، برنامه ریزی پرواز، فیلمبرداری هوایی و عکاسی را ارائه می دهیم و منتظر همکاری با شما در پروژه شما با هر اندازه و بودجه هستیم.

فیلم هوایی

ما در ارائه خدمات تصویربرداری هوایی در ایران پیشگام هستیم و تا کنون پروژه های متنوعی را انجام داده ایم، اکثر پروژه های ما در زمینه های تولید فیلم و پخش از تلویزیون و رسانه ها بوده است

پروسه دریافت مجوز تصویربرداری هوایی با پهپاد در ایران

فرآیند اخذ مجوز فیلمبرداری هواپیمای بدون سرنشین در ایران به خوبی طراحی شده است. چندین بخش دولتی به طور یکپارچه با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آسمان ایران برای هواپیماهای سرنشین دار و بدون سرنشین ایمن است. مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری فعال هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا تمامی پهپادها و اپراتورها را ساماندهی کنند.

در قوانین سازمان هواپیمایی کشوری درج شده است که فقط شرکت ها و موسسات خدمات دهنده پهپاد که از این سازمان مجوز فعالیت دریافت کرده اند میتوانند خدمات را به مشتریان ارائه دهند و افراد حقیقی فقط میتوانند مالک پرنده باشد و مجاز به ارائه خدمات نیستند.

ما می توانیم تقریباً در هر نقطه از ایران مجوز پرواز را اخذ و پرواز کنیم. پروازهای شبانه نیز پس از ارائه گزارش ارزیابی ریسک امکان پذیر است.

تیم ما دانش گسترده ای در زمینه تهیه پیش نویس ارزیابی ریسک و اطمینان از رعایت تمام چارچوب های قانونی و ایمنی دارد و برابر نظام نامه عملیاتی خدمات خود را ارائه میدهد. ما تلاش می کنیم تا همه مجوزها را به موقع دریافت کنیم. پس لطفا قبل از انجام پروژه تقاضای دریافت مجوز را برای ما ارسال کنید.

بستن
مقایسه