رویه ارسال سفارش

ما در آسان الکتریک به دنبال ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات هستیم. سفارشات و کالاها پس از پردازش در انبار در اولین روزکاری تحویل اداره پست خواهند شد. رویه ارسال سفارشات به تمامی نقاط کشور به یک شکل بوده و بسته به فاصله جغرافیایی تحویل مشتریان گرامی خواهند شد. سعی ما بر این است در حداقل زمان ممکن سفارشات به مقصد رسیده و تحویل مشتری گردند؛ لذا خواهشمندیم حتما شرایط ثبت سفارش و ارسال مرسوله های پستی را به صورت کامل مطالعه نمائید.

1- سفارشات بسته به نوع و تعداد کالای درخواستی تا قبل از ساعت 12 روزهای کاری، پس از پردازش در انبار به اداره پست تحویل می گردد. سفارشاتی که بعد از ساعت 12 صبح تکمیل می شوند در اولین روز کاری آتی جهت  ارسال به مقصد تحویل اداره پست می شوند.

2- محاسبه هزینه پستی بسته به مبلغ سفارشات به شکل زیر متغیر خواهد بود.

1-2- خرید کمتر از 300 هزارتومان با توجه به هزینه بسته بندی کالا و هزینه های پستی شامل 20 هزارتومان هزینه ارسال سفارش خواهند شد.

2-2- برای سفارشات بیش از یک میلیون تومان هزینه بسته بندی و ارسال سفارشات توسط اداره پست 25هزار تومان می باشد.

2-3- سفارشاتی که توسط تی پاکس، کاراپست و … ارسال میشود، هزینه آن را میتوانید در محل پرداخت نمایید.

2-4- چنانچه قصد انتقال سفارش توسط باربری و یا اتوبوس رانی را دارید لطفا با فروشگاه هماهنگ نمائید.

3- همه کالاها بسته به نوع اجناس قبل از ارسال توسط تیم ایرسا به صورت کامل و با نهایت دقت مورد بررسی قرار خواهند گرفت تا هرگونه خرابی احتمالی قبل از ارسال به مشتری مشخص و از ارسال آن ها خودداری گردد.

4- در صورتی که پس از ثبت سفارش توسط کاربر و پرداخت هزینه محصولی اتمام یافته باشد یا اجناس موجود به هردلیلی امکان ارسال نداشته باشند هزینه پرداختی توسط کاربر به صورت کامل و در سریعترین زمان ممکن به حساب کاربران عودت داده خواهد شد.

5- در هنگام ثبت سفارش به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات درج اطلاعات کامل شامل (استان، شهرستان، شهر، خیابان، کوچه، پلاک و کدپستی) الزامیست. البته همکاران ما در صورت وجود هرگونه کاستی در اطلاعات ثبت شده در اولین زمان ممکن با مشتریان گرامی جهت بررسی آدرس پستی تماس خواهند گرفت.

6- برای خرید عمده و تحویل با پیک(در شهر شیراز) لازم است قبل از ارسال کالا حتما به صورت تلفنی هماهنگی های لازم به عمل آید.

7- بعضی از کالاها به واسطه شرایط خاص نظیر وزن سنگین شامل هزینه های اضافی بسته بندی و ارسال خواهند شد. لذا خواهشندیم قبل از ثبت سفارش حتما مشخصات و توضیحات محصولات را به صورت کامل مطالعه نمائید.

8-کالاهایی که توسط کاربران در وب سایت قرار میگیرد، توسط شخص کاربر به آدرس شما ارسال میگردد، لذا به محض دریافت و صحت سلامت آن مراتب را اعلام تا وجه پرداختی، به کاربر فروشنده پرداخت گردد، چنانچه نقصی در محصول ارسالی مشاهده کردید میتوانید آن را به آدرس فرستنده عودت دهید و مبلغ پرداختی خود را از ما دریافت نمائید.

9- در هرمرحله از ثبت سفارش پیامک هایی به صورت کاملا خودکار به کاربران ارسال می گردد. پس از نهایی شدن سفارشات و تحویل کالاها به اداره پست کدمرسوله پستی به منظور پیگیری های آتی توسط کاربران در پنل مربوط به مشتریان ثبت خواهد شد که این مورد هم توسط پرتال ایرسا به مشتریان پیامک می گردد.

10- همکاران ما، هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی در ساعات کاری فروشگاه پاسخگوی مشتریان گرامی خواهند بود. می توانید سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

راه های ارتباط با ما

تماس با شماره تلفن های فروشگاه: 09399404168- – 32241299- 071

استفاده از صفحه ارتباط با ما به آدرس: https://irsadrone.ir/contact-us

استفاده از گزینه پشتیبانی آنلاین که در تمامی صفحات سایت در سمت چپ پایین آیتم آن قابل مشاهده می باشد.

بستن
مقایسه